WCZASY W CHORWACJI  2017

NIERUCHOMOŚCI W CHORWACJI

  • HR
  • PL
  • GB
mieszkania, Zadarska
Rodzaj:
mieszkania
Miejscowość/Wyspa:
Mandre
Cena: 242 000 EUR
mieszkania, Zadarska
Rodzaj:
mieszkania
Miejscowość/Wyspa:
Sabunike
Cena: 1 EUR
mieszkania, Šibensko Kninska
Rodzaj:
mieszkania
Miejscowość/Wyspa:
Murter
Cena: 238 350 EUR
Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie.
Jeśli chcesz kupić lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, której nie znalazłeś w naszej ofercie
ZGŁOŚ ZAPOTRZEBOWANIE
a znajdziemy ją dla Ciebie.

Wyszukiwarka ofert

miasto

Szczegóły oferty
oferta nr: 2270963
status: sprzedaż
województwo: Splitsko Dalmatinska
miasto: Splitska
pow.użytkowa: -
pow. działki: 1050 m2
cena: 259 000 EUR (247 EUR/m2)
czynsz: -
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: -
piętro: parter
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż: -
widok na morze:
odległość od morza: -
nieruchomości
ATRAKCYJNY GRUNT NA NAJWADNIEJSZEJ CHORWACKIEJ WYSPY

PROJEKT BUDOWY DWÓCH DOMÓW Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ

BUDOWĘ MOŻNA ROZPĄCZĄĆ NATYCHMIAST

CENA ZAWIERA KOSZTY PRZYŁACZA I WŁASNEJ DROGIDOM A - 3 apartamenty, łącznie 254m2

DOM B - 3 apartamenty, łącznie 254m2Oferujemy na sprzedaż grunt (składający się z 6 działek) z projektem budowlanym dwóch domów tuz obok obok siebie. Projekt zakłada budowę trzech apartamentów w pojedynczym domy - łącznie 6 apartamentów. Wszystkie opłaty komunalne uiszczone. Budowę można rozpocząć natychmiast (prawo nie pozwala budowę w okresie turystycznym, zazwyczaj miedzy początkiem lipca do końca sierpnia).

Działki leża na wzgórzu skąd się rozpościera piękny widok na morze i ląd. Leży na odległości 190m linii powietrznej od morza. Jest otoczony gajem oliwnym i roślinnością śródziemnomorską. Sprzedający starannie wybierał lokalizacje biorąc pod uwagę piękno wyspy, urok miejscowości i usytuowanie gruntu z akcentem na widok na morze i bliskość morza.CENA: 295 000 euro (do negocjacji)DOM A - 3 apartamenty, łącznie 254m2

DOM B - 3 apartamenty, łącznie 254m2

Razem: 6 apartamentów o pow. użytkowej cca500m2W celu uzyskania więcej informacji na temat nieruchomości prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 603 893 120 lub na adres biuro@cropol.plMirko Daničić, licencja nr 11729www.cropol.plwww.cropol.eu (nieruchomości w ChorwacjiGórzysta wyspa Brač uważana jest przez wielu turystów za najpiękniejszą wyspę Chorwacji. Jest to największa wyspa Dalmacji i trzecia, co do wielkości wyspa Adriatyku. Występuje tu typowy klimat śródziemnomorski - suche i ciepłe lata, łagodna zima. Średnia temperatura powietrza w sezonie wynosi 30 stopni Celsjusza, morza zaś 22 stopnie. Z lądem, od którego oddziela ją Brački Kanał, Brač łączy się liniami promowymi Supetar - Split i Sumartin - Makarska. Wielu urlopowiczów wybiera ją nawet zimą, ponieważ jest tu słonecznie przez prawie cały rok. Największym miastem jest Supetar, zaś najsłynniejszą, drobno-żwirową plażą o nazwie Zlatni Rat może poszczycić się Bol. Znaleźć tu można również plaże piaszczyste. Rozciągające się ze szczytu góry widoki zapierają dech w piersiach. Wyspę charakteryzuje wyjątkowo bujna flora i fauna z ciekawymi gatunkami ptaków i zwierząt jak np. popielica (wielka mysz o pięknym rozłożystym, futrzanym ogonie) dodającymi temu miejscu szczególnego uroku.

Splitska to niewielka osada usytuowana na północnym wybrzeżu wyspy Brač, licząca około 400 mieszkańców. Oddalona jest 7 km od największego na wyspie miasta Supetar i 35 km od słynnej plaży Zlatni Rat. Atak piratów w XIII wieku spowodował zniszczenie osady i wysiedlenie jej mieszkańców, XVI w. przyniósł odbudowę, ponowne zasiedlenie i rozwój, a dziś Splitska to atrakcyjna miejscowość turystyczna.

W pobliskich kamieniołomach Rasohe, na jednej ze skał podziwiać można płaskorzeźbę Herkulesa, wart obejrzenia jest również kościół Błogosławionej Dziewicy Maryi odbudowany w XVI wieku. Wizerunek Madonny na ołtarzu wykonał w 1577 r. słynny malarz Leandro Bassano.

Mirko Daničić
numer licencji: 11729

CROPOL NIERUCHOMOŚCI, Mirko Daničić
43-100 Tychy, Plac Filipa Nowary 21
tel. +48 603893120, +48 32 3286422  fax.: 032 227 1462
e-mail: biuro@cropol.pl
Skype: cropol-md

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.